Jesteś tutaj

Ekologiczny Kalendarz 2019


Rok 2018 pomału żegna się z nami a juz niebawem narodzi się nowy, 2019 rok. Obecny rok był bardzo twórczy. II edycja konkursu plastyczno-literacko-ekologicznego "Chrońmy Żródła Wody" organizowanego w ramach Światowych Dni Wody przyniosła organizatorom czyli Olkuskim Wodociągom oraz Stowarzyszeniu Teatralno- Literackiemu, nie mały zawrót głowy. Efektem dwóch edycji konkursu jest piękny kalendarz na rok 2019

Mamy nadzieję, że ten kalendarz zapoczątkuje dobrą tradycję i co roku będziemy mogli cieszyć oko, przez cały rok Waszymi działemi. Niestety nie wszystkie prace mogły znależć się w kalendarzu.  Jednak nie martwcie się mali artyści i poeci. Wasze prace pomału zaczynają zdobić ściany biurowca Olkuskich Wodociągów. Podziwiają je klienci Spółki oraz zaproszeni goście. Ściany gabinetów naszych prezesów również uginają się od Waszych prac. Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego budynku administracyjenego - Olkusz, ul. Kluczewska 4.

Wodociagowe "elfy" pomału rozworzą kalendarze po szkołach dzieci, których prace znalazły się w przyszłorocznym kalendarzu. Mamy nadzieje, że taka niespodzianka sprawi uśmiech na Waszych twarzach, mali artyści oraz po raz kolejny dumę nauczycieli, rodziców i dziadków.  Oby przyszły rok był równie obfity twórczo, czego życzymy Wam i sobie :)