Biuro podawcze i Sala Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00

KASA od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:00

Jesteś tutaj

Dzień Pracownika Komunalnego 2019


Dzień Pracownika Służb Komunalnych zawsze był dla naszych pracowników dniem szczególnym. Jednak od pewnego czasu, dzięki inicjatywie Prezesa Spółki Pana Alfreda Szylko, to dzień wyjątkowy. Właśnie podczas obchodów tego święta wręczane są pracownikom złote medale za długoletnią służbę, przyznane przez Prezydenta RP. Odznaczenia zasłużonych wodociągowców, to dodatkowa nagroda za ciężką praca w służbie mieszkańcom, dzięki czemu jest ona jeszcze większym zaszczytem.

Tegoroczną uroczystość w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu uświetniła wizyta Wicewojewody Małopolskiego – Zbigniewa Starzec, który uroczyście wręczył złote medale za długoletnią służbę pracownikom Olkuskich Wodociągów przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.
Pięcioro pracowników Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Olkuszu zostało odznaczonych złotymi medalami za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa. A byli to:
Curyło Teresa
Dybich Piotr
Piątek Paweł
Majcherkiewicz Urszula
Stefańska Anna

Pracownikom Spółki, w tym ważnym dniu, towarzyszyli także zaproszeni goście, w tym:
Wójt Gminy Klucze – Norbert Bień
Wójt Gminy Bolesław – Krzysztof Dudziński
Z-ca Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz – Bożena Krok
w imieniu Burmistrza Miasta Bukowno – Józef Niewdana
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny – Agata Knapik
Dyrektor Biura Poselskiego Posła na Sejm Jacka Osucha – Michał Zasucha
Rada Nadzorcza Spółki z Przewodniczącą - Anną Chwast na czele

Na uroczystości nie mogło zabraknąć także naszych młodych przyjaciół, uczniów Szkoły Podstawowej Nr 6 w Olkuszu. Ich występ uświetnił dzisiejsze święto, za co serdecznie dziękujemy zarówno młodym artystom jak i mentorom - Pani Renacie Guzik i Małgorzacie Dachowskiej.

Życzenia i gratulacje dla pracowników Olkuskich Wodociągów płynęły nie tylko ze strony Zarządu i Wspólników Spółki. Wicewojewoda Małopolski wyraził swoje uznanie dla odznaczonych oraz całego środowiska komunalnego. Dziękował także wszystkim pracownikom za ciągłą ich dyspozycyjność i życzył, aby dalsza praca przynosiła im dużą satysfakcję. Wyrazy wdzięczności dla Dyrektora i pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu za życzliwość oraz profesjonalne wsparcie przy organizacji uroczystości. Obchody zakończono Mszą Świętą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Pracowników, Emerytów i ich rodzin Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Olkuszu w Bazylice św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu.