Jesteś tutaj

Komunikat !!!


Szanowni Klienci

 

Z uwagi na zaistniałą sytuację sanitarno-epidemiologiczną, w trosce o dobro i zdrowie naszych Klientów oraz pracowników PWiK prosimy o ograniczenie w najbliższych tygodniach wizyt w siedzibie naszego przedsiębiorstwa do niezbędnego minimum. Jeśli to możliwe, postarajmy się załatwić jak najwięcej spraw poprzez kontakt telefoniczny, wiadomości e-mail pwik@pwik.olkusz.pl, zarząd@pwik.olkusz.pl oraz poprzez system eBOK.

Wszelkie sprawy, które wymagają pilnej obecności w siedzibie Spółki zostaną w miarę możliwości załatwione po uprzednim kontakcie telefonicznym klienta.

Za niedogodności związane z zaistniałą sytuacją przepraszamy. 

Pragniemy również poinformować, że powyższa sytuacja nie wpłynie na zapewnienie ciągłości dostaw wody, a także odbioru ścieków.

Błąd | Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Olkuszu

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /betapwik/includes/common.inc:2786) w drupal_send_headers() (linia 1486 z /betapwik/includes/bootstrap.inc).
  • Error: Class 'Drupal\form_builder\FormBase' not found w form_builder_cron() (linia 360 z /betapwik/sites/all/modules/form_builder/form_builder.module).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.